Waluta:
PLN

Płatność

Opublikowano:

Sklep internetowy papier24h.pl udostępnia następujące sposoby płatności za zamówione towary:

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24 umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Lista banków obsługiwanych przez serwis Przelewy24.pl

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA visa jak i MASTER CARD master  . W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Zapłaty z góry możesz dokonać za towar dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Płatność przelewem na konto Mak Sp. z o.o.

Wybierając formę płatności Przelew za zamówione towary płacisz przy pomocy przelewu ze swojego konta bankowego na konto firmy Mak Sp. z o.o.

Dane do przelewu:
Santander Bank Polska S.A.
22 1500 1751 1217 5001 2524 0000
WBKPPLPP

Jako dane przelewu musisz podać numer zamówienia.

Przesyłka zostanie wysłana po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Mak Sp. z o.o. Złożone ale jeszcze nieopłacone zamówienie jest ważne przez 3 dni robocze.

Płatność przy odbiorze

Wybierając formę płatności przy odbiorze, za zamówione towary zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki.